Sportsbet güvenilir mi

Rolling Mert Polat için rolling

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gogo

Emektar Üye
Master
Üye
Time online
4d 20h 44m
Ulan gelin bi muhabbet edelim desek,, Bu kadar sarmazdı :))

Time online
1d 21h 7m
Verecegin prnegi seveyim okurken kafamda canlandı la skin ol :)
Yazarken bilgimi tazeledim:) hatta hafızayı bayaa zorladım da haa. Adrenalini derinlerden bukup çıkarmam 20 saniyemi aldı halbuki uyku harici her an yanıbaşımda duran şeyi bile hatırlamakta zorladım.

Time online
6d 13h 1m
Yazarken bilgimi tazeledim:) hatta hafızayı bayaa zorladım da haa. Adrenalini derinlerden bukup çıkarmam 20 saniyemi aldı halbuki uyku harici her an yanıbaşımda duran şeyi bile hatırlamakta zorladım.
Abi siir tadında Konusmayı bırakalım valla :)

Time online
1d 21h 7m
@emana22 obra konusunda görüşlerin bana yaklaştı mı? Dün delleti gene beni:mad: real 3.lük maçındam beri oynadıpımız telekom tofaş şimdi de efes maçlarında hep aynı senaryo. İkinci yarı özellikle aon çeyrek mala bağlayan 20 sayılardan rakibi döndüren koç takımı beni ayar ediyor

Time online
6d 13h 1m
@emana22 obra konusunda görüşlerin bana yaklaştı mı? Dün delleti gene beni:mad: real 3.lük maçındam beri oynadıpımız telekom tofaş şimdi de efes maçlarında hep aynı senaryo. İkinci yarı özellikle aon çeyrek mala bağlayan 20 sayılardan rakibi döndüren koç takımı beni ayar ediyor
O butceler ile insan cska gibi tempolu basketbol bekliyor ama obranın tarzı bu sen ne kadar golden gibi olmasını beklesen de o hep san antonio gibi oynayacak. Bakalım ama ne olursa olsun obrasız fenerbahce hayal edemiyorum

Time online
1d 21h 7m
O butceler ile insan cska gibi tempolu basketbol bekliyor ama obranın tarzı bu sen ne kadar golden gibi olmasını beklesen de o hep san antonio gibi oynayacak. Bakalım ama ne olursa olsun obrasız fenerbahce hayal edemiyorum
İnsan buna sinirleniyor zaten. Ya kardeşim hep mi son saniyeye kalır takımın şutu. Baby olmasa geçiş hücumlarını bile sete oturtacak. Böyle takım istemem abi. Ersun takımı gibi olsun 3 yesin 4 atsın:)

Time online
6d 13h 1m
İnsan buna sinirleniyor zaten. Ya kardeşim hep mi son saniyeye kalır takımın şutu. Baby olmasa geçiş hücumlarını bile sete oturtacak. Böyle takım istemem abi. Ersun takımı gibi olsun 3 yesin 4 atsın:)
Ya bırak simdi ersunu oldum olası sevemedim :) ergin guzel basketbol oynatıyor mesela ufuk sarıca da cok iyi ksk zamanı tempolu oynuyordu. Ama dedigim gibi dunya Bi yana obra bi yana miladı doluyor ama biz basketbolu onunla sevdik

Time online
1d 21h 7m
Ya bırak simdi ersunu oldum olası sevemedim :) ergin guzel basketbol oynatıyor mesela ufuk sarıca da cok iyi ksk zamanı tempolu oynuyordu. Ama dedigim gibi dunya Bi yana obra bi yana miladı doluyor ama biz basketbolu onunla sevdik
Doğrudur Fener taraftarının büyük bir kısmı onunla sevdi. Aslında bu bir yerde Avrupa basketbolunun gerçeği haline geldi. Lasoyu saymazsak tempolu oynatan koç aklıma gelmedi mutlaka 1 2 tane daha vardır. Napalım kadere 45 diyerek sineye çekecez. Ama kolaylıkla takip edeceğimi sanmıyorum maçları artık:(

Time online
6d 13h 1m
Ben final four harici takip bile etmiyorum adam gibi cunku öyle böyle hep 1. Gidiyoruz iste Bi de bu sene efes iyi diye final serisini izliyorum gercekten de uzun zamandır böyle rekabet olmadı bu lig de

Time online
4d 20h 44m
Arkadaşlar,, bu saat oldu iletişime geçmedi arkadaş,,
Biraz Onur , her şeyden çok çok daha iyidir,,
Konunun kilitlenmesi kanımca uygundur,, @razor12 Hocam,,

Saygılar,,
Kardeşim sen , sende olan parayı at bana ,, katılmak isteyenlerde atsın,, Hangi model marka tablet alınacaksa , fiyatı tam olarak neyse belirtilsin,, Bende Cumartesi 300 tl üzerine koyup , tableti alıp,,verdiğin , vereceğin adrese ,, Göndereyim,,
Bana çocuğun TC numarasını da at,,
Yalnız şunu unutmayın,, Benim ulaşamayacağım kimse yoktur,, Bu alemde yanlış bir defa yapılır,,

Saygılar,,
Kardeşim,,
Acıtasyon yapma,, Burda bana herkes kefil olur,,
Varsa niyetin, benim dediğim gibi yapalım,,
1 gün önce 3 gün sonra fark etmez,, Cumartesi dediysek , yaparız,, sözümüzün eriyiz,,
Abicim niye acitasyon yapayım biz tabletin fiyatını dusurduk zaten alacağımız yer belli düşüncen çok iyi niyetli teşekkür ederim senin gibi insanlar iyiki var ama bana acitasyon yapma deme bu acitasyon degil
Bizde yapmışken daha iyisini , bir kaç gün geçte olsa , yapalım diyoruz,,
Mantıksız olan ne ??
Tamam @gogo abi cumartesi haberlesiriz ozaman ben sana yollarım teşekkür ederim ilgin için
Kardeşim biz tecrübeliyiz ,, o Cumartesi haberleşme ile , bu işler olmaz,, önce elindekini vereceksin şimdi, yada en geç yarın,, sonra arkadsşlar gereken yardımı yapacak,, önce senin canlıyı göreceğiz,, Bende delikanlı gibi 300 tl koyacağım,, Kim ne vermiş ise liste yapıp burdan yayınlayacağım,, Ama senin yaklaşımın kusura bakma asma kabak,,
Tamam ben hep forumdayım,, iletişime geç , gönder bana,, bu arada çocuğun ad soyad, açık adres( il,ilçe, mahalle, cadde, sokak, bina no ve daire no ) ile birlikte TC numarasını at,,

Senden para geldiğinde, burdaki arkadaşlarımız ile iletişime geçip, ilgilenenlerden yardımları toplarım,,

Ama yarın , her hangi bir bahane bulup, göndermez işen,, Konu kilit olur,, Onurundan kaybedersin,,

Saygılar,,
Çocuk Ankaranın neresinde yaşıyor . Ben de Ankaradayım şartlar uyarsa elden bile teslim edebiliriz ? @gogo @Serkanaydogan19
@razor12 Hocam,, adresini vermedi , daha doğrusu iletişime geçmedi , henüz benle,, Şayet yarın bana elindekini gönderir ise,, ve adresi verirse ben gereken kontrolleri yapar,, Cumartesi toplam parayı , kendi koyacağım 300 tl ile birlikte gönderir,, Siz adrese elden teslim edersiniz,, Dediğim gibi önce bana parayı gönderecek, adres , TC verecek ben gereken kontrolleri yapacağım,, Doğru kişi , doğru adres mi diye,,

500x50
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başlatan Benzer Başlıklar Forum Cevaplar Tarih
razor12 Serbest Alan 0
Admin Bugün Ne Dinledim 0

Benzer Başlıklar

Üye bul