Sportsbet güvenilir mi

Rolling #deneme 2#eonbet Rolling

Time online
6d 13h 1m
Konuyu Başlatan #1
İlk deneme basarısız 2.deneme kurallar ve kasa aynı sekilde Bi daha deneyeceğim @Eonbet harika siteniz var bi de cekim verirsek daha harika olacak

mosquitos42

Uzman
Master
Üye
Time online
3d 12h 12m
Bol sans tekrardan neden betcoda pana maci yok anlamis degilim :/

Time online
2d 9h 36m
@gogo Konu kapanmıs yorum atamadım sende evliya sabrı var toprağım :D S...tiri çekilecek tipte insanları kazanmaya çalışma. Ayrıca @Kayatas sanada çok güldüm :) @emana22 Bizim emrah hafif patlamış adama :D Ah denk gelemedim ben

Gogo

Emektar Üye
Master
Üye
Time online
4d 20h 44m
@gogo Konu kapanmıs yorum atamadım sende evliya sabrı var toprağım :D S...tiri çekilecek tipte insanları kazanmaya çalışma. Ayrıca @Kayatas sanada çok güldüm :) @emana22 Bizim emrah hafif patlamış adama :D Ah denk gelemedim ben
Kardeşim ne yapım , hakaret ediyor , umarsızca ,,
Seviyemi aşagı indirmek istemedim,, Akli yorum yapabilmesinin önünü açmaya çalıştım,, zannediyorki olduğum yerde , el pençe durmuş , kaderime razı olduğumu kabullendiğimi,, :))

Dua etsin Trabzon damarımız belirlinleşmedi toprağım :)

Time online
6d 13h 1m
Konuyu Başlatan #17
Nabim ali abi nabim adımız sonra kufurbaza cıkıyor dedeye raporluyorlar artık tarzım yuksele yuksele gitmek oldu yukselemeden konu kapandı :)

Time online
3d 4h 9m
Arkadaş dün freespin le cekim yaptım yazdım böyle böyle beş dk yatirdilar diye . Yok sitenin adamsın falan başladı lavuk resim attım hala konuşuyor bugünde @gogo yu kestirmis gözüne :)

Gogo

Emektar Üye
Master
Üye
Time online
4d 20h 44m
Arkadaş dün freespin le cekim yaptım yazdım böyle böyle beş dk yatirdilar diye . Yok sitenin adamsın falan başladı lavuk resim attım hala konuşuyor bugünde @gogo yu kestirmis gözüne :)
Neyse kardeşim , bizler gözüne kestirilecek adamlar mıyız :)
Rollinge yoğunlaşalım ,, Hadi Tipsterim @emana22 :)

500x50

Üye bul