Bahislokal forum üzerinden mail geliyormuş gibi sahte mail ile sizlere ulaşanlara veya skype üzerinden forum adına teklif verenlere karşı dikkatli olunuz, dolandırılabilirsiniz. Forum sitemiz ile sadece iletişim sekmesi üzerinden kontak kurabilirsiniz.
Sportsbet güvenilir mi

Ödüllü Yarışma Betsdot 100 TL Çevrimsiz Ödüllü Avrupa Ligleri Toto Etkinliği | Bahislokal Özel

Katılım
14 May 2019
Mesajlar
59
Time online
1d 11h 44m
Konuyu Başlatan #1
Betsdot 'a ulaşmak buraya tıklayabilirsiniz.

Betsdot | Avrupa Ligleri Toto Etkinliği

5'de 5 yap 100 TL Kazan
5'de 4 yap 30 TL Kazan


14 Mayıs 2019

20:00 | Silkeborg - Viborg
21:00 | Banik Ostrava - Slovan Liberec
21:30 | Gornik Zabrze - Wisla Plock
21:30 | Waasland Bever - Zulte Waregem
21:45 | Inverness Ct - Dundee Utd

Açıklama
Yukarıda verilmiş olan karşılaşmaların maç sonu olarak sonucunun belirtilmesi gerekmektedir.
Tahminler 3 ihtimallidir ev sahibi kazanır / Beraberlik / Deplasman Kazanır şeklinde belirtilmesi gerekmektedir.

Kurallar
1. Bu etkinlik 14.05.2019 den itibaren geçerlidir ve karşılaşmalar başladığı an sonlanacaktır.
2. Bahsi geçen karşılaşmalar başladıktan sonra gerçekleşen katılımlar geçersizdir.
3. Kullanıcı adını yazmayan veya hatalı yazanların katılımları geçersizdir.
4. 5. Her katılımcının sadece 1 defa katılım hakkı vardır.
5. Ödüller Betsdot hesabınıza çevrimsiz olarak eklenecektir.
6. Kazanılan ödülün maximum kazanç limiti yoktur .


Örnek Katılım
20:00 | Silkeborg - Viborg 2
21:00 | Banik Ostrava - Slovan Liberec 2
21:30 | Gornik Zabrze - Wisla Plock 0
21:30 | Waasland Bever - Zulte Waregem 1
21:45 | Inverness Ct - Dundee Utd 0
Kullanıcı Adı: bahislokal
 
Son düzenleme:
Katılım
9 Eki 2018
Mesajlar
2,901
Time online
2d 10h 35m
#2
20:00 | Silkeborg - Viborg 1
21:00 | Banik Ostrava - Slovan Liberec 1
21:30 | Gornik Zabrze - Wisla Plock 2
21:30 | Waasland Bever - Zulte Waregem 2
21:45 | Inverness Ct - Dundee Utd 2
Kullanıcı Adı: barish
 
Katılım
27 Ocak 2019
Mesajlar
1,004
Time online
2d 15h 6m
#3
20:00 | Silkeborg - Viborg 1
21:00 | Banik Ostrava - Slovan Liberec 1
21:30 | Gornik Zabrze - Wisla Plock 0
21:30 | Waasland Bever - Zulte Waregem 2
21:45 | Inverness Ct - Dundee Utd 0
kullanıcı adı lacosste
 
Katılım
11 Kas 2018
Mesajlar
3,067
Time online
3d 15h 32m
Konum
İzmir
#4
20:00 | Silkeborg - Viborg 0
21:00 | Banik Ostrava - Slovan Liberec 2
21:30 | Gornik Zabrze - Wisla Plock 1
21:30 | Waasland Bever - Zulte Waregem 1
21:45 | Inverness Ct - Dundee Utd 2

Betsdot Kullanıcı Adım : LeadeRJacK
 
Katılım
9 Ara 2018
Mesajlar
508
Time online
19h 45m
#5
20:00 | Silkeborg - Viborg 1
21:00 | Banik Ostrava - Slovan Liberec 1
21:30 | Gornik Zabrze - Wisla Plock 1
21:30 | Waasland Bever - Zulte Waregem 1
21:45 | Inverness Ct - Dundee Utd 1
Kullanıcı Adı: alivelive
 
Katılım
21 Ocak 2019
Mesajlar
1,600
Time online
4d 4h 39m
#6
20:00 | Silkeborg - Viborg 1
21:00 | Banik Ostrava - Slovan Liberec 1
21:30 | Gornik Zabrze - Wisla Plock 2
21:30 | Waasland Bever - Zulte Waregem 1
21:45 | Inverness Ct - Dundee Utd 2
Kullanıcı Adı: demetakalin
 
Katılım
2 Kas 2018
Mesajlar
1,703
Time online
1d 16h 58m
#7
20:00 | Silkeborg - Viborg 2
21:00 | Banik Ostrava - Slovan Liberec 0
21:30 | Gornik Zabrze - Wisla Plock 1
21:30 | Waasland Bever - Zulte Waregem 1
21:45 | Inverness Ct - Dundee Utd 0
 
Katılım
13 Ağu 2018
Mesajlar
394
Time online
1d 9h 15m
#8
20:00 | Silkeborg - Viborg 2
21:00 | Banik Ostrava - Slovan Liberec 1
21:30 | Gornik Zabrze - Wisla Plock 1
21:30 | Waasland Bever - Zulte Waregem 1
21:45 | Inverness Ct - Dundee Utd 0
Kullanıcı Adı: cyberboy2004
 
Katılım
4 Ocak 2019
Mesajlar
135
Time online
13h 15m
#10
20:00 | Silkeborg - Viborg 0
21:00 | Banik Ostrava - Slovan Liberec 0
21:30 | Gornik Zabrze - Wisla Plock 0
21:30 | Waasland Bever - Zulte Waregem 0
21:45 | Inverness Ct - Dundee Utd 0
Kullanıcı Adı: ismail1
 
Katılım
3 Ara 2018
Mesajlar
3,769
Time online
2d 11h 42m
#11
20:00 | Silkeborg - Viborg 0
21:00 | Banik Ostrava - Slovan Liberec 1
21:30 | Gornik Zabrze - Wisla Plock 2
21:30 | Waasland Bever - Zulte Waregem 1
21:45 | Inverness Ct - Dundee Utd 0
Kullanıcı Adı: acarbey02400
 
Katılım
8 May 2019
Mesajlar
16
Time online
5h 24m
#12
20:00 | Silkeborg - Viborg : 1
21:00 | Banik Ostrava - Slovan Liberec : 1
21:30 | Gornik Zabrze - Wisla Plock : 1
21:30 | Waasland Bever - Zulte Waregem : 1
21:45 | Inverness Ct - Dundee Utd : 2
Kullanıcı Adı: byn34
 
Katılım
10 Eki 2018
Mesajlar
858
Time online
2d 9h 37m
Konum
Ankara
#13
20:00 | Silkeborg - Viborg 0
21:00 | Banik Ostrava - Slovan Liberec 0
21:30 | Gornik Zabrze - Wisla Plock 0
21:30 | Waasland Bever - Zulte Waregem 1
21:45 | Inverness Ct - Dundee Utd 2
Kullanici Adi: SerkanAnkara
 
Katılım
20 Kas 2018
Mesajlar
6,985
Time online
2d 14h 13m
Konum
yalova
#14
20:00 | Silkeborg - Viborg 1
21:00 | Banik Ostrava - Slovan Liberec 1
21:30 | Gornik Zabrze - Wisla Plock 2
21:30 | Waasland Bever - Zulte Waregem 2
21:45 | Inverness Ct - Dundee Utd 2
kullanıcı adım: xmen7772
 
Katılım
1 Şub 2019
Mesajlar
1,627
Time online
2d 12h 35m
Yaş
20
Konum
Sakarya
#16
20:00 | Silkeborg - Viborg 1
21:00 | Banik Ostrava - Slovan Liberec 1
21:30 | Gornik Zabrze - Wisla Plock 1
21:30 | Waasland Bever - Zulte Waregem 1
21:45 | Inverness Ct - Dundee Utd 2
Kullanıcı Adı: zsonur
 
Katılım
13 Kas 2018
Mesajlar
4,955
Time online
2d 14h 4m
#17
20:00 | Silkeborg - Viborg 1
21:00 | Banik Ostrava - Slovan Liberec 1
21:30 | Gornik Zabrze - Wisla Plock 1
21:30 | Waasland Bever - Zulte Waregem 1
21:45 | Inverness Ct - Dundee Utd 2
Emana22
 
Katılım
28 Ocak 2019
Mesajlar
284
Time online
2d 7h 34m
#18
20:00 | Silkeborg - Viborg 1
21:00 | Banik Ostrava - Slovan Liberec 2
21:30 | Gornik Zabrze - Wisla Plock 1
21:30 | Waasland Bever - Zulte Waregem 1
21:45 | Inverness Ct - Dundee Utd 2
Kullanıcı Adı: deatnear
 
Katılım
29 Eki 2018
Mesajlar
2,852
Time online
3d 23h 31m
#19
20:00 | Silkeborg - Viborg 2
21:00 | Banik Ostrava - Slovan Liberec 2
21:30 | Gornik Zabrze - Wisla Plock 0
21:30 | Waasland Bever - Zulte Waregem 1
21:45 | Inverness Ct - Dundee Utd 0
Kullanıcı Adı: gogo61
 
Katılım
18 Kas 2018
Mesajlar
4,271
Time online
3d 7h 38m
Konum
Sakarya
#20
20:00 | Silkeborg - Viborg 1
21:00 | Banik Ostrava - Slovan Liberec 0
21:30 | Gornik Zabrze - Wisla Plock 1
21:30 | Waasland Bever - Zulte Waregem 1
21:45 | Inverness Ct - Dundee Utd 2
Kullanıcı Adı: heykanbaba999
 
500x50

Üye bul