Sportsbet güvenilir mi

Kombine Kupon Başarı hediyesi

Time online
3d 7h 46m
benm düsüncem, kuponu koydugun anda senınle bırlıkte sınerjı yapıp takip edenler aslında parayı hakedenlerdir.
Bol şans, senin fikrin ben birşey diyemem.

Time online
7d 10h 56m
Arkadaşlar ben para yanlısı birisi değilim amacım günlük ufak kazançlar elde etmek ama çoğalıyor belki de aza kanaat ettigimden kazaniyom çözemedim bu foruma yeni katıldım umarım renk katmisimdir
para yanlısı olanları zaten ayıklıyoruz biz kardeş zamanı gelince merak etme bir kaç tane gözüme takılan arkadaş var bu aralar kendilerine çeki düzen vermezlerse yakında külahları değişeceğiz emin olsunlar rolling olunca mantar gibi bitip herhangi bir konuda fikir beyan etmeyen 0 katkıyla gidenler var dede bir ara 0 katkı politikası yapanları çıkarıyordu forumdan bakalım

Time online
8d 52m
para yanlısı olanları zaten ayıklıyoruz biz kardeş zamanı gelince merak etme bir kaç tane gözüme takılan arkadaş var bu aralar kendilerine çeki düzen vermezlerse yakında külahları değişeceğiz emin olsunlar rolling olunca mantar gibi bitip herhangi bir konuda fikir beyan etmeyen 0 katkıyla gidenler var dede bir ara 0 katkı politikası yapanları çıkarıyordu forumdan bakalım
Aynen abi ya eskiden 0 katkı politikası vardı acaba o konuda adım geçer mi diye düşünüyordum ben. Şimdi geri gelirse daha güzel olur gibi gözüküyor.

Time online
3d 3h 56m
Aynen abi ya eskiden 0 katkı politikası vardı acaba o konuda adım geçer mi diye düşünüyordum ben. Şimdi geri gelirse daha güzel olur gibi gözüküyor.
şimdi süre mevzusu geldi o da fena değil sürenin altında olan birisiyim ama destekliyorum bu durumu bensem benim de hakkım olmasın

Time online
3d 3h 56m
bence en adil olanı çekiliş gibi gözüksede değil bence adil olanı kupon yapan kişinin yanında olandır sonuna kadar
aga bunun 2 sakıncası var birincisi etkinlik yapan kişinin bunla ne kadar uğraşacak olması malum bazen 20 30 sayfa oluyor , ikincisi diyelim 3 kişiye bonus ve 8 kişi sürekli takipte o yüzden çekiliş makul oluyor şansına artık herkesin

Time online
2d 15h 31m
Konuyu Başlatan #51
@xmen7772 @metin arkadaşlar normalde yaptım kuponda belittim kuponun 2 si tutarsa diye ama biri tuttu bende gönlümden koptu ayrı bı konu açtım rolling yapıldığında dediğiniz gibi konuyu takip edenler arasında yapalım o konuda haklisiniz

Time online
3d 7h 46m
@xmen7772 @metin arkadaşlar normalde yaptım kuponda belittim kuponun 2 si tutarsa diye ama biri tuttu bende gönlümden koptu ayrı bı konu açtım rolling yapıldığında dediğiniz gibi konuyu takip edenler arasında yapalım o konuda haklisiniz
Sıkıntı yok para senin paran bol şans

Time online
7d 10h 56m
aga bunun 2 sakıncası var birincisi etkinlik yapan kişinin bunla ne kadar uğraşacak olması malum bazen 20 30 sayfa oluyor , ikincisi diyelim 3 kişiye bonus ve 8 kişi sürekli takipte o yüzden çekiliş makul oluyor şansına artık herkesin
kardeşim bu rolling yapan arkadaşı diyelim 8 kişi sonuna kadar takip etti değilmi en sonunda 3 kişiyemi verebiliyor o zaman dersinki arkadaşım çekliş yapacağım 3 kişi kazanır kazanamayan 5 kişi hakkını helal etsin yada en iyi sinerji veren 3 kişiye verirsin başka kuponda diğer 3 arkadaşa diğer kuponda veremediğin 2 arkadaşa misal demokrasilerde çare tükenmez @ravis44 bu arada tebrikler tercihlerin için unutmayalım kardeşim

Time online
7d 10h 56m
kardeşim sen güzelliğini yaptın sana lafımız yok ama doğru yolu nasıl buluruz onun peşindeyim ben yanlış anlaşıldıysam kusura bakılmasın

Time online
3d 3h 56m
kardeşim bu rolling yapan arkadaşı diyelim 8 kişi sonuna kadar takip etti değilmi en sonunda 3 kişiyemi verebiliyor o zaman dersinki arkadaşım çekliş yapacağım 3 kişi kazanır kazanamayan 5 kişi hakkını helal etsin yada en iyi sinerji veren 3 kişiye verirsin başka kuponda diğer 3 arkadaşa diğer kuponda veremediğin 2 arkadaşa misal demokrasilerde çare tükenmez @ravis44 bu arada tebrikler tercihlerin için unutmayalım kardeşim
sağolasın kardeşim. Yani etkinlik sahibi arkadaş uğraşırsa dediğin son derece mantıklı hediye ufak olsun yüksek olsun hak kimin ise onun olsun

Time online
7d 10h 56m
ben bunu yaşadımda ondan biliyorum kardeşim şimdi emin olun sonuna kadar destek verdik abi ama destk vermeden beğeni atıp gitmiş adama verdin dese biri ne dersin :) hakmı

Time online
3d 20h 17m
@xmen7772 abi ince dusunuyo kendi katilmasa bile o kadar zaman geciren arkadaslara oncelik taninmasi gerektigini belirtio 3.4 saat duranla 1 dakikada gelip alip gidenle o cizgiyi cekelim dio herkesi dusunuyo yani :) yascada herkesten buyuktur burda yol gosteriosa sevildiginizi bilin ;)

Time online
7d 10h 56m
hadi bu konu uzar gider seviyoruz birbirimizi burası bizim 2 evimiz herkes kardeş herkes yeri gelince abi yanlışlarımız olacak düzeltiriz ama saygı ve sevgiyle yardımlaşırız kızarız güleriz kapatalım bu konuları herkese hayırlı geceler

500x50

Benzer Başlıklar

Üye bul